| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 76.5 кг |
| Висота | 98 см |
| Глибина | 213 см |
| Ширина | 168 см |
| Комплектація | Ламелі, інструкція, фурнітура для складання |
| Основа під матрац | Ламелі |
| Матеріал корпусу | Ламіноване ДСП |
| Матеріал фасаду | Ламіноване ДСП |
| Виробник | Moreli |
| Країна-виробник | Україна |
Ліжко-каркас на металевих ніжках з ламінованого ДСП від Moreli F-0010
🔍



















Тимчасово не виготовляється



















10,940.00₴ – 12,034.00₴
Додаткові особливості
- Надійна упаковка
- Premium Quality
- Безпечні платежі
- Гарантія задоволення
- Гарантія повернення коштів
| Вага | 76.5 кг |
|---|---|
| Розміри | 213 × 168 × 98 см |


















Відгуки
Відгуків немає, поки що.