| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 23 кг |
| Висота | 190 см |
| Глибина | 30 см |
| Ширина | 30 см |
| Кількість вантажних місць | 4 |
| Кількість полиць | 5 |
| Комплектація | Фурнітура для складання, Інструкція |
| Матеріал корпусу | ЛДСП |
| Матеріал фасаду | ЛДСП |
| Матеріал ніжок | Пластик |
| Відкриття дверцят | Праворуч/Ліворуч |
| Країна-виробник | Україна |
| Виробник | Moreli |
Шафа-пенал для ванної з дверцятами та полицями (GT0005)
2,185.00₴
Додаткові особливості
- Надійна упаковка
- Premium Quality
- Безпечні платежі
- Гарантія задоволення
- Гарантія повернення коштів
| Вага | 23 кг |
|---|---|
| Розміри | 30 × 30 × 190 см |
| Колір | Аппалачі, Бетон, Білий, Венге темний, Дуб сонома |














Відгуки
Відгуків немає, поки що.