| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 64 кг |
| Висота | 210 см |
| Глибина | 59 см |
| Ширина | 48 см |
| Матеріал корпусу | ЛДСП |
| Матеріал корпусу | ЛДСП |
| Призначення | Для передпокою, вітальні, спальні, дитячі |
| Комплектація | Фурнітура для складання, Інструкція |
| Спосіб комплектації | Серійний |
| Ніжки | Пластикові |
| Тип | Прямий (лінійний) |
| Петлі з дотягувачем | Так |
| Додатковы атрибути | |
| Виробник | Moreli |
| Країна виробник | Україна |












































Відгуки
Відгуків немає, поки що.