|
Габаритні розміри столу |
|
| Висота | 75.8 см |
| Глибина | 60 см |
| Довжина | 158 см |
|
Користувальницькі характеристики |
|
| Вага | 67 кг |
| Комплектація | Фурнітура для складання, Інструкція |
| Матеріал фасаду | ЛДСП |
| Матеріал корпусу | ЛДСП |
| Призначення | Для комп’ютера, ноутбуку, письма |
| Кількість шухляд | 6 |
| Тип направляючих | Телескопічні (кулькові) |
| Матеріал ніжок | Пластикові |
| Країна-виробник | Україна |
| Виробник | Moreli |














































































Олександр –
Я не очікував такої високої якості! Попередній стіл, замовлений на іншій фабриці за аналогічну ціну, був просто жахливий. Цей же стіл приємно здивував та перевершив усі мої очікування. Я дуже задоволений покупкою.
Ольга –
Рік часу у використанні, стіл майже без змін у гарному стані. Дитині достатньо місця длч книг і шкільного приладдя. Збірка не найзручніша, яку я зустрічала, але загалом все зрозуміло