| Габаритні розміри | |
| Висота | 190 см |
| Глибина | 25 см |
| Ширина | 64 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | Ламіноване ДСП |
| Полиці | Ламіноване ДСП |
| Фасади | Ламіноване ДСП |
| Ніжки | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 24 |
| Кількість вантажних місць | 3 |
| Комплектація | Фурнітура для складання, Інструкція |
| Розташування | Пристінний |
| Спосіб відкривання | Розпашні |
| Форма | Прямокутна |
| Основні атрибути | |
| Кількість дверцят | 2 |
| Петлі з дотягувачем | Так |
| Кількість закритих полиць | 2 |
| Кількість відкритих полиць | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | Тумба для ванної |
| Форма шафи | Прямий |
| Виробник | Moreli |
| Країна-виробник | Україна |
Тумба під пральну машину з дверцятами у ванну (GT0107)
2,106.00₴
Додаткові особливості
- Надійна упаковка
- Premium Quality
- Безпечні платежі
- Гарантія задоволення
- Гарантія повернення коштів
| Вага | 24 кг |
|---|---|
| Розміри | 64 × 25 × 190 см |
| Колір | Антрацит, Антрацит/дуб сонома, Аппалачі, Бетон, Білий, Венге темний, Дуб сонома |


















Відгуки
Відгуків немає, поки що.