| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 81 кг |
| Висота | 218 см |
| Глибина | 52 см |
| Ширина | 60 см |
| Кількість дверцят | 2 |
| Кількість шухляд | 2 |
| Матеріал корпусу | ЛДСП |
| Матеріал фасаду | ЛДСП |
| Матеріал ніжок | Пластик |
| Призначення | Для передпокою, вітальні, дитячої, спальні |
| Спосіб комплектації | Серійний |
| Форма | Прямий (лінійний) |
| Тип направляючих | Телескопічні(кулькові) |
| Петлі з дотягуваеч | Так |
| Комплектація | Фурнітура для складання, Інструкція |
| Виробник | Moreli |
| Країна виробник | Україна |






















Відгуки
Відгуків немає, поки що.