| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 26 кг |
| Ширина | 110 см |
| Глибина | 53.6 см |
| Висота | 75.5 см |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | Ламіноване ДСП (ЛДСП) |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Основні | |
| Кількість висувних ящиків | 2 |
| Тип направляючих | Телескопічні (кулькові) |
| Тип столу | Прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп’ютера або ноутбука |
| Стан | Новий |
| Комплектація | Фурнітура для складання, Інструкція |
| Країна-виробник | Україна |
| Виробник | Moreli |
Стіл офісний для комп’ютера та ноутбука у стилі Лофт (МХ0002)
4,179.00₴ – 4,597.00₴
Додаткові особливості
- Надійна упаковка
- Premium Quality
- Безпечні платежі
- Гарантія задоволення
- Гарантія повернення коштів
| Вага | 26 кг |
|---|---|
| Розміри | 110 × 53.6 × 75.5 см |
| Колір | Антрацит, Аппалачі, Бетон, Білий, Венге темний, Дуб сонома, Бетон темний, Бетон тефра |






























Відгуки
Відгуків немає, поки що.