|
Габаритні розміри столу |
|
| Висота | 122.4 см |
| Глибина | 60 см |
| Довжина | 141.6 мм |
|
Користувальницькі характеристики |
|
| Вага | 30 кг |
| Матеріал фасаду | ЛДСП |
| Матеріал корпусу | ЛДСП |
| Призначення | Для комп’ютера, ноутбуку, письма |
| Особливості | Полки для периферії, Надставка |
| Комплектація | Фурнітура для складання, Інструкція |
| Матеріал ніжок | Пластик |
| Країна-виробник | Україна |
| Виробник | Moreli |
Стіл комп’ютерний/письмовий з поличками (ST0024)
2,003.00₴
Додаткові особливості
- Надійна упаковка
- Premium Quality
- Безпечні платежі
- Гарантія задоволення
- Гарантія повернення коштів
| Вага | 30 кг |
|---|---|
| Розміри | 141.6 × 58.4 × 122.6 см |
| Колір | Антрацит, Антрацит/білий, Аппалачі, Аппалачі/білий, Бетон, Бетон/білий, Білий, Венге темний, Венге темний/білий, Дуб сонома, Дуб сонома/білий |












































Ольга –
Дуже задоволені, і швидкою доставкою, і комплектацією, і якістю. Дякуємо! Замовляли стіл комп’ютерний Аппалачі(24).
100 % будемо в подальшому замовляти ще інші, необхідні нам позиції, саме у вас.