| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 36 кг |
| Ширина | 120 см |
| Глибина | 50 см |
| Висота | 76 см |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Матеріал корпусу | Ламіноване ДСП |
| Матеріал фасаду | Ламіноване ДСП |
| Матеріал ніжок | Пластик |
| Основні | |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Не передбачена |
| Наявність підставки під системний блок | Не передбачена |
| Кількість висувних ящиків | 1 |
| Тип направляючих | Телескопічні (кулькуові) |
| Петлі з дотягувачем | Так |
| Кількість дверцят | 1 |
| Тип столу | Прямий |
| Комплектація | Фурнітура для складання, Інструкція |
| Призначення | Для стаціонарного комп’ютера, ноутбуку, письма |
| Стан | Новий |
| Країна-виробник | Україна |
| Виробник | Moreli |
Стіл офісний для комп’ютера та ноутбуку з шухлядою та дверцятами (ST0003)
2,434.00₴
Додаткові особливості
- Надійна упаковка
- Premium Quality
- Безпечні платежі
- Гарантія задоволення
- Гарантія повернення коштів
| Вага | 36.5 кг |
|---|---|
| Розміри | 120 × 50 × 76 см |
| Колір | Антрацит, Бетон, Білий, Венге темний, Дуб сонома |


























Відгуки
Відгуків немає, поки що.