|
Габаритні розміри столу |
|
| Висота | 121.4 см |
| Глибина | 50 см |
| Довжина | 144 см |
|
Користувальницькі характеристики |
|
| Вага | 32 кг |
| Матеріал фасаду | ЛДСП |
| Матеріал корпусу | ЛДСП |
| Комплектація | Фурнітура для складання, Інструкція |
| Призначення | Для комп’ютера, ноутбуку, письма |
| Особливості | Полки для периферії, Надставка |
| Матеріал ніжок | Пластик |
| Країна-виробник | Україна |
| Виробник | Moreli |
Стіл офісний для комп’ютера і ноутбука з поличками (ST0025)
🔍








Тимчасово не виготовляється








2,194.00₴
Додаткові особливості
- Надійна упаковка
- Premium Quality
- Безпечні платежі
- Гарантія задоволення
- Гарантія повернення коштів
| Вага | 32 кг |
|---|---|
| Розміри | 144 × 50 × 121.4 см |
| Колір | Антрацит, Білий, Білий/бетон, Білий/венге темний, Білий/дуб сонома, Венге темний, Дуб сонома, Дуб сонома/антрацит |












Відгуки
Відгуків немає, поки що.