| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 17 кг |
| Ширина | 76 см |
| Глибина | 50 см |
| Висота | 80 см |
| Тип столу | Прямий |
| Матеріал ніжок | Пластик |
| Призначення | Для стаціонарного комп’ютера, ноутбуку, письма |
| Матеріал корпусу | Ламіноване ДСП |
| Комплектація | Фурнітура для складання, Інструкція |
| Стан | Новий |
| Країна-виробник | Україна |
| Виробник | Moreli |
Стіл для ноутбука/комп’ютера, письмовий (ST0023)
1,698.00₴
Додаткові особливості
- Надійна упаковка
- Premium Quality
- Безпечні платежі
- Гарантія задоволення
- Гарантія повернення коштів
| Вага | 17 кг |
|---|---|
| Розміри | 80 × 50 × 76 см |
| Колір | Антрацит, Бетон, Білий, Венге темний, Дуб сонома |


























Відгуки
Відгуків немає, поки що.