| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 20.5 кг |
| Висота | 78 см |
| Глибина | 70 см |
| Ширина | 110 см |
| Комплектація | Фурнітура для складання, Інструкція |
| Матеріал корпусу | ЛДСП |
| Матеріал ніжок | ЛДСП |
| Призначення | Для кухні, вітальні |
| Спосіб комплектації | Серійний |
| Додаткові атрибути | |
| Виробник | Moreli |
| Країна виробник | Україна |



















Відгуки
Відгуків немає, поки що.