| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 11.9 кг |
| Висота | 73 см |
| Глибина | 70 см |
| Ширина | 110 см |
| Комплектація | Фурнітура для складання, Інструкція |
| Матеріал корпусу | ЛДСП |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Призначення | Для кухні, вітальні |
| Спосіб комплектації | Серійний |
| Додаткові атрибути | |
| Виробник | Moreli |
| Країна виробник | Україна |
Обідній стіл на кухню або вітальню з металевими ніжками SK-0002 від Moreli
1,619.00₴ – 1,781.00₴
Додаткові особливості
- Надійна упаковка
- Premium Quality
- Безпечні платежі
- Гарантія задоволення
- Гарантія повернення коштів
| Вага | 11 кг |
|---|---|
| Розміри | 110 × 70 × 73 см |



















Відгуки
Відгуків немає, поки що.