| Користувальницькі характеристики | |
| Прихожа з гачками та штангою для одягу | |
| Вага | 40.5 кг |
| Висота | 188 см |
| Глибина | 50 см |
| Ширина | 60 см |
| Комплектація | Фурнітура для складання, Інструкція |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Матеріал гачків | Метал |
| Матеріал штанги для одягу | Метал |
| Матеріал корпусу | Ламіноване ДСП |
| Матеріал фасаду | Ламіноване ДСП |
| Дзеркало | |
| Вага | 11 кг |
| Висота | 90 см |
| Глибина | 3 см |
| Ширина | 55 см |
| Комплектація | Дзеркало, монтажна фурнітура, інструкція |
| Матеріал рами | Ламіноване ДСП |
| Тип монтажу | Настінний |
| Форма | Прямокутна |
| Покриття дзеркала | Срібне амальгамне |
| Стіл | |
| Вага | 25 кг |
| Висота | 16 см |
| Глибина | 50 см |
| Довжина | 120 мм |
| Комплектація | Фурнітура для складання, Інструкція |
| Матеріал корпусу | ЛДСП |
| Матеріал фасаду | ЛДСП |
| Призначення | Для комп’ютера, ноутбуку, письма |
| Кількість шухляд | 2 |
| Тип направляючих | Телескопічні (кулькові) |
| Тип кріплення | Настінний |
| Загальне | |
| Виробник | Moreli |
| Країна-виробник | Україна |
Прихожа з дзеркалом, столиком, штангою та гачками для одягу від Moreli KO-0001
🔍


























Новинка


























8,190.00₴ – 9,010.00₴
Додаткові особливості
- Надійна упаковка
- Premium Quality
- Безпечні платежі
- Гарантія задоволення
- Гарантія повернення коштів
| Вага | 76.5 кг |
|---|---|
| Розміри | 180 × 50 × 188 см |
| Колір | Антрацит, Аппалачі, Бетон, Білий, Венге темний, Дуб сонома, Бетон темний, Бетон тефра, Дуб гранж пісочний, Дуб кверкус, Зелений димчастий, Кашемір |





























Відгуки
Відгуків немає, поки що.