| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 62 кг |
| Висота | 205 см |
| Глибина | 24.5 см |
| Ширина | 160 см |
| Комплектація | Фурнітура для складання Інструкція |
| Матеріал крючків | Метал |
| Матеріал ніжок | Пластик |
| Матеріал корпусу | Ламіноване ДСП |
| Матеріал фасаду | Ламіноване ДСП |
| Виробник | Moreli |
| Країна-виробник | Україна |
Прихожа з тумбою для взуття, дзеркалом та крючками для одягу від Moreli KO-0006
🔍


























Новинка


























9,060.00₴ – 9,966.00₴
Додаткові особливості
- Надійна упаковка
- Premium Quality
- Безпечні платежі
- Гарантія задоволення
- Гарантія повернення коштів
| Вага | 62 кг |
|---|---|
| Розміри | 160 × 24.5 × 205 см |
| Колір | Антрацит, Аппалачі, Бетон, Білий, Венге темний, Дуб сонома, Бетон темний, Бетон тефра, Дуб гранж пісочний, Дуб кверкус, Зелений димчастий, Кашемір |





























Відгуки
Відгуків немає, поки що.