| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 46 кг |
| Висота | 178 см |
| Глибина | 30 см |
| Ширина | 178 см |
| Кількість комірок | 15 |
| Матеріал каркасу | ЛДСП |
| Комплектація | Фурнітура для складання, Інструкція |
| Країна-виробник | Україна |
| Матеріал ніжок | Пластик |
| Виробник | Moreli |
Стелаж для книг та декору на 15 комірок (ST0017)
2,820.00₴
Додаткові особливості
- Надійна упаковка
- Premium Quality
- Безпечні платежі
- Гарантія задоволення
- Гарантія повернення коштів
| Вага | 46 кг |
|---|---|
| Розміри | 177.6 × 30 × 178 см |
| Колір | Антрацит, Бетон, Білий, Венге темний, Дуб сонома |
























Відгуки
Відгуків немає, поки що.