| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 53 кг |
| Висота | 183 см |
| Глибина | 32 см |
| Ширина | 100 см |
| Вид | Стелажі |
| Кількість вантажних місць | 5 |
| Комплектація | Фурнітура для складання, Інструкція |
| Матеріал корпусу | Ламіноване ДСП |
| Матеріал фасаду | Ламіноване ДСП |
| Матеріал ніжок | Пластик |
| Виробник | Moreli |
| Країна-виробник | Україна |
Стелаж для книг та декору на 5 вантажних місць LA0002
3,528.00₴ – 3,881.00₴
Додаткові особливості
- Надійна упаковка
- Premium Quality
- Безпечні платежі
- Гарантія задоволення
- Гарантія повернення коштів
| Вага | 53 кг |
|---|---|
| Розміри | 32 × 32 × 183 см |
| Колір | Аппалачі, Білий, Білий/аппалачі, Аппалачі/бетон темний, Аппалачі/бетон тефра, Бетон темний, Бетон тефра, Білий/Бетон темний, Білий/Бетон тефра |





Андрій –
Підкажіть, будь ласка, чи можливе виготовлення такого стелажу але з глибиною 20 см?
admin –
Вітаємо, ми займаємось серійним виробництвом, тому більше/менше розміри ми не робимо