| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 103-149.5 кг |
| Висота | 210-250 см |
| Глибина | 57 см |
| Ширина | 100 см |
| Комплектація | Фурнітура для складання, Інструкція |
| Матеріал корпусу | ЛДСП |
| Матеріал фасаду | ЛДСП |
| Петлі з дотягувачем PremiumLine, 3д регулювання | Так |
| Направляючі | Телескопічні (кулькові) |
| Антресоль | Так |
| Матеріал ніжок | Пластик |
| Ніжки з регулюванням висоти | Так |
| Призначення | Для гардеробу, спальні, вітальні, передпокою |
| Спосіб комплектації | Серійний |
| Додаткові атрибути | |
| Виробник | Moreli |
| Країна виробник | Україна |
Шафа розпашна на 2 дверки з полицями R-0003 від Moreli
8,783.00₴ – 14,661.00₴
Додаткові особливості
- Надійна упаковка
- Premium Quality
- Безпечні платежі
- Гарантія задоволення
- Гарантія повернення коштів
| Вага | 103 кг |
|---|---|
| Розміри | 100 × 57 × 210 см |
| Колір | Антрацит, Аппалачі, Бетон, Білий, Венге темний, Дуб сонома, Бетон темний, Бетон тефра, Дуб гранж пісочний, Дуб кверкус, Зелений димчастий, Кашемір |






































Відгуки
Відгуків немає, поки що.