| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 80 кг |
| Висота | 219 см |
| Глибина | 52 см |
| Ширина | 100 см |
| Кількість дверей | 2 |
| Матеріал корпусу | ЛДСП |
| Матеріал фасаду | ЛДСП |
| Матеріал ніжок | Пластик |
| Призначення | Для передпокою, вітальні, спальні, дитячої |
| Петлі з дотягувачем | Так |
| Спосіб комплектації | Серійний |
| Комплектація | Фурнітура для складання, Інструкція |
| Форма | Прямий (лінійний) |
| Виробник | Moreli |
| Країна-виробник | Україна |
Шафа розпашна для одягу з трубою на дві двері (ST0009)
5,572.00₴
Додаткові особливості
- Надійна упаковка
- Premium Quality
- Безпечні платежі
- Гарантія задоволення
- Гарантія повернення коштів
| Вага | 80 кг |
|---|---|
| Розміри | 100 × 52 × 219 см |
| Колір | Антрацит, Бетон, Білий, Венге темний, Дуб сонома |




















Відгуки
Відгуків немає, поки що.