Матеріал корпусуЛДСП
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 170-259 кг |
| Висота | 210-250 см |
| Глибина | 57 см |
| Ширина | 196.8 см |
| Комплектація | Фурнітура для складання, Інструкція |
| Матеріал фасаду | ЛДСП |
| Петлі з дотягувачем PremiumLine, 3д регулювання | Так |
| Направляючі | Телескопічні (кулькові) |
| Антресоль | Так |
| Матеріал ніжок | Пластик |
| Ніжки з регулюванням висоти | Так |
| Призначення | Для гардеробу, спальні, вітальні, передпокою |
| Спосіб комплектації | Серійний |
| Додаткові атрибути | |
| Виробник | Moreli |
| Країна виробник | Україна |
































































Відгуки
Відгуків немає, поки що.