| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9 кг |
| Висота | 60 см |
| Довжина | 104.8 см |
| Ширина | 18 см |
| Матеріал | ЛДСП |
| Стан | Новий |
| Комплектація | Фурнітура для складання, Інструкція |
| Тип кріплення | Настінний |
| Виробник | Moreli |
| Країна-виробник | Україна |
Полиця настінна для декору та книг у робочий кабінет (T8)
867.00₴
Додаткові особливості
- Надійна упаковка
- Premium Quality
- Безпечні платежі
- Гарантія задоволення
- Гарантія повернення коштів
| Вага | 9 кг |
|---|---|
| Розміри | 104.8 × 18 × 60 см |
| Колір | Антрацит, Антрацит/білий, Бетон, Бетон/білий, Білий, Білий/антрацит, Білий/дуб сонома, Венге темний, Венге темний/білий, Дуб сонома, Дуб сонома/білий |






































































Олена –
Зручна полиця, брали у ванну кімнату, помістилося все що треба. Дуже зручно, що є місце і для високий ємностей і для дрібничок