| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 11 кг |
| Ширина | 90 см |
| Глибина | 20 см |
| Висота | 75 см |
| Матеріал | ЛДСП |
| Стан | Новий |
| Комплектація | Фурнітура для складання, Інструкція |
| Тип кріплення | Настінний |
| Виробник | Moreli |
| Країна-виробник | Україна |
Полиця настінна для декору та книг в спальню кімнату (T12)
1,364.00₴
Додаткові особливості
- Надійна упаковка
- Premium Quality
- Безпечні платежі
- Гарантія задоволення
- Гарантія повернення коштів
| Вага | 11 кг |
|---|---|
| Розміри | 90 × 20 × 75 см |
| Колір | Антрацит, Бетон, Білий, Венге темний, Дуб сонома |
























Відгуки
Відгуків немає, поки що.