| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 33 кг |
| Висота | 145 см |
| Глибина | 30 см |
| Ширина | 68 см |
| Кількість комірок | 8 |
| Комплектація | Фурнітура для складання, Інструкція |
| Матеріал корпусу | Ламіноване ДСП |
| Матеріал фасаду | Ламіноване ДСП |
| Матеріал ніжок | Пластик |
| Виробник | Moreli |
| Країна-виробник | Україна |
Стелаж для книг та декору на 8 комірок (ST0018)
2,612.00₴
Додаткові особливості
- Надійна упаковка
- Premium Quality
- Безпечні платежі
- Гарантія задоволення
- Гарантія повернення коштів
| Вага | 33 кг |
|---|---|
| Розміри | 68 × 30 × 144.7 см |
| Колір | Антрацит, Аппалачі, Бетон, Білий, Венге темний, Дуб сонома |


















Анатолій (перевірений власник) –
Придбав цей стелаж для книг і був приємно вражений його естетичністю та функціональністю. Дизайн виглядає сучасно й елегантно. Завдяки асиметричним полицям можна не тільки зручно зберігати книги, але й стильно розмістити декоративні предмети або аксесуари. Темний колір додає приміщенню строгого, але елегантного вигляду, а сам стелаж виглядає як елемент дизайнерського меблювання.
Конструкція виглядає міцною та стійкою. Полички різної висоти ідеально підходять для книг різного формату. Водночас асиметрія створює можливість для цікавих композицій з книг і декоративних елементів, що робить стелаж більш ніж просто функціональним. Загалом, чудовий вибір для тих, хто хоче додати до інтер’єру щось стильне та багатофункціональне.
Степан –
Матеріал стелажа якісний, вигляд суперовий, ідеально вписується в дизайн кімнати, особливо коли всі меблі одного кольору. Замовляли колір «Аппалачі» і він ідеально підійшов під меблі які купляли в інших майстрів. Рекомендую!