| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 43 кг |
| Висота | 200 см |
| Глибина | 40 см |
| Ширина | 55 см |
| Кількість вантажних місць | 5 |
| Комплектація | Фурнітура для складання, Інструкція |
| Матеріал корпусу | Ламіноване ДСП |
| Матеріал фасаду | Ламіноване ДСП |
| Петлі з доводчиком | Так |
| Ніжки | Металеві |
| Виробник | Moreli |
| Країна-виробник | Україна |
Стелаж для книг та декору на ніжках для дому від Moreli F-0016
4,160.00₴ – 4,576.00₴
Додаткові особливості
- Надійна упаковка
- Premium Quality
- Безпечні платежі
- Гарантія задоволення
- Гарантія повернення коштів
| Вага | 43 кг |
|---|---|
| Розміри | 55 × 40 × 200 см |
| Колір | Антрацит, Аппалачі, Бетон, Білий, Венге темний, Дуб сонома, Бетон темний, Бетон тефра, Дуб гранж пісочний, Дуб кверкус, Зелений димчастий, Кашемір |












































Відгуки
Відгуків немає, поки що.