| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 24 кг |
| Висота | 142.7 см |
| Глибина | 28 см |
| Ширина | 72 см |
| Кількість комірок | 8 |
| Комплектація | Фурнітура для складання, Інструкція |
| Матеріал корпусу | Ламіноване ДСП |
| Матеріал ніжок | Пластик |
| Виробник | Moreli |
| Країна-виробник | Україна |
Стелаж для книг та декору на 8 комірок (GT10)
1,683.00₴
Додаткові особливості
- Надійна упаковка
- Premium Quality
- Безпечні платежі
- Гарантія задоволення
- Гарантія повернення коштів
| Вага | 24 кг |
|---|---|
| Розміри | 72 × 28 × 142.7 см |
| Колір | Антрацит, Бетон, Білий, Венге темний, Дуб сонома |


















Марія (перевірений власник) –
Дякуємо за чудовий стелаж.
Легко зібрали, всі комплектуючі були у наявності, гарно вписався в дитячу кімнату.
Максим –
Замовив і вже в той же день відправили. Дуже приємна річ, я її поставив горизонтально зверху поставив телевізор, а а полиці будуть для дитячих іграшок та різної дрібниці. По якості матеріалу непогано зібрати не важко.
Дмитрий –
Спасибо большое за качественное изделие.
1. Спасибо менеджерам , профессионально и четко , ценю людей за старание на результат.
2. Упаковано качественно и очень надёжна , много мебели получал , тут все супер .
3. Быстрая отправка
4. Удобная система оплаты .
5. Достойное качество изделия . Весь крепеж было .
Вам 5-ть звёзд , описал верху почему . Удачи и стремление к лучшему . Удачи и ещё раз спасибо Вам .