| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 53 кг |
| Висота | 214 см |
| Глибина | 37 см |
| Ширина | 57 см |
| Вид | Стелажі |
| Кількість вантажних місць | 11 |
| Комплектація | Фурнітура для складання, Інструкція |
| Матеріал корпусу | Ламіноване ДСП |
| Матеріал фасаду | Ламіноване ДСП |
| Матеріал ніжок | Пластик |
| Кількість дверцята | 2 |
| Петлі з дотягувачем | Так |
| Виробник | Moreli |
| Країна-виробник | Україна |
Стелаж з дверцятами для книг та декору MA0002
🔍








Тимчасово не виготовляється








4,176.00₴ – 4,593.00₴
Додаткові особливості
- Надійна упаковка
- Premium Quality
- Безпечні платежі
- Гарантія задоволення
- Гарантія повернення коштів
| Вага | 53 кг |
|---|---|
| Розміри | 57 × 37 × 214 см |
| Колір | Аппалачі, Білий, Білий/аппалачі, Бетон темний, Бетон тефра |











Відгуки
Відгуків немає, поки що.