| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 22 кг |
| Висота | 192 см |
| Глибина | 23.8 см |
| Ширина | 70 см |
| Кількість комірок | 6 |
| Комплектація | Фурнітура для складання, Інструкція |
| Матеріал корпусу | Ламіноване ДСП |
| Матеріал ніжок | Пластик |
| Виробник | Moreli |
| Країна-виробник | Україна |
Стелаж для книг та декору на 6 комірок (GT56)
1,650.00₴
Додаткові особливості
- Надійна упаковка
- Premium Quality
- Безпечні платежі
- Гарантія задоволення
- Гарантія повернення коштів
| Вага | 22 кг |
|---|---|
| Розміри | 70 × 23 × 192 см |
| Колір | Антрацит, Бетон, Білий, Венге темний, Дуб сонома |


















Відгуки
Відгуків немає, поки що.