| Габаритні розміри шафи | |
| Висота | 219 см |
| Глибина | 52 см |
| Ширина | 100 см |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Задня стінка | ДВП |
| Корпус | ЛДСП |
| Ніжки | Пластик |
| Фасади | ЛДСП |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Ні |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Плавне закривання дверцят | Ні |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Полиця для білизни | 1 шт. |
| Труба для одягу | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 90 кг |
| Призначення | Для передпокою, вітальні, спальні, дитячої, прихожої |
| Спосіб комплектації | Серійний |
| Наявність дзеркала | Не передбачено |
| Стан | Новий |
| Комплектація | Фурнітура для складання, Інструкція |
| Тип фасаду шафи | Розпашний |
| Тип шафи | Лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | Прямий |
| Виробник | Moreli |
| Країна-виробник | Україна |
Шафа розпашна з трубою та шухлядами для одягу (ST0002)
6,143.00₴
Додаткові особливості
- Надійна упаковка
- Premium Quality
- Безпечні платежі
- Гарантія задоволення
- Гарантія повернення коштів
| Вага | 90.5 кг |
|---|---|
| Розміри | 100 × 52 × 219 см |
| Колір | Бетон, Білий, Венге темний, Дуб сонома |






































Відгуки
Відгуків немає, поки що.