| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8.3 кг |
| Висота | 41 см |
| Глибина | 29.2 см |
| Ширина | 38,6 см |
| Матеріал корпусу | ЛДСП |
| Матеріал фасаду | ЛДСП |
| Матеріал ніжок | Пластик |
| Тип направляючих | Телескопічні (кулькові) |
| Комплектація | Фурнітура для складання, Інструкція |
| Призначення | Для спальні, дитячої, вітальні |
| Поверхня | Матові |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Виробник | Moreli |
Тумба приліжкова з шухлядою в спальню | дитячу (GT0025)
778.00₴
Додаткові особливості
- Надійна упаковка
- Premium Quality
- Безпечні платежі
- Гарантія задоволення
- Гарантія повернення коштів
| Вага | 8 кг |
|---|---|
| Розміри | 38.6 × 29.2 × 41 см |
| Колір | Бетон, Білий, Венге темний, Дуб сонома |




















Відгуки
Відгуків немає, поки що.