| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 40 см |
| Глибина тумби | 40 см |
| Висота тумби | 42 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість ящиків | 2 |
| Установка | На ніжках |
| Вага | 15 кг |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | Ламіноване ДСП |
| Фасади тумби | Ламіноване ДСП |
| Матеріал ніжок | Пластик |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Комплектація | Фурнітура для складання, Інструкція |
| Форма фасаду | Прямий |
| Стан | Новий |
| Виробник | Moreli |
| Країна-виробник | Україна |
Тумба приліжкова з 2 шухлядами в спальню (ST0011)
1,741.00₴
Додаткові особливості
- Надійна упаковка
- Premium Quality
- Безпечні платежі
- Гарантія задоволення
- Гарантія повернення коштів
| Вага | 15 кг |
|---|---|
| Розміри | 40 × 40 × 42 см |
| Колір | Бетон, Білий, Венге темний, Дуб сонома |




















Відгуки
Відгуків немає, поки що.