| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7.5 кг |
| Висота | 15 см |
| Глибина | 30.5 см |
| Ширина | 46 см |
| Матеріал корпусу | ЛДСП |
| Матеріал фасаду | ЛДСП |
| Тип направляючих | Телескопічні (кулькові) |
| Призначення | Для спальні |
| Поверхня | Матові |
| Установка | Навісні |
| Комплектація | Фурнітура для складання, Інструкція |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Виробник | Moreli |
Навісна прикроватна тумба з телескопічними направляючими (GT0102)
786.00₴
Додаткові особливості
- Надійна упаковка
- Premium Quality
- Безпечні платежі
- Гарантія задоволення
- Гарантія повернення коштів
| Вага | 7 кг |
|---|---|
| Розміри | 46.2 × 30 × 14 см |
| Колір | Антрацит, Бетон, Білий, Венге темний, Дуб сонома |














Відгуки
Відгуків немає, поки що.