| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 90 см |
| Глибина | 3 см |
| Ширина | 55 см |
| Комплектація | Дзеркало, монтажна фурнітура, інструкція |
| Матеріал рами | Ламіноване ДСП |
| Тип монтажу | Настінний |
| Форма | Прямокутна |
| Покриття дзеркала | Срібне амальгамне |
| Виробник | Moreli |
| Країна-виробник | Україна |
Дзеркало від Moreli у вітальню F-0002 550×900
1,864.00₴ – 2,051.00₴
Додаткові особливості
- Надійна упаковка
- Premium Quality
- Безпечні платежі
- Гарантія задоволення
- Гарантія повернення коштів
| Вага | 11 кг |
|---|---|
| Розміри | 90 × 3 × 55 см |
| Колір | Антрацит, Аппалачі, Бетон, Білий, Венге темний, Дуб сонома, Бетон темний, Бетон тефра, Дуб гранж пісочний, Дуб кверкус, Зелений димчастий, Кашемір |










































Відгуки
Відгуків немає, поки що.