| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 41 кг |
| Висота | 81 см |
| Глибина | 40 см |
| Ширина | 90 см |
| Комплектація | Фурнітура для складання, Інструкція |
| Матеріал корпусу | Ламіноване ДСП |
| Матеріал фасаду | Ламіноване ДСП |
| Ніжки | Металеві |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Направляючі | Телескопічні (кулькові) |
| Виробник | Moreli |
| Країна-виробник | Україна |
Комод з трьома шухлядами на ніжках від Moreli F-0008
4,576.00₴ – 5,034.00₴
Додаткові особливості
- Надійна упаковка
- Premium Quality
- Безпечні платежі
- Гарантія задоволення
- Гарантія повернення коштів
| Вага | 41 кг |
|---|---|
| Розміри | 90 × 40 × 81 см |
| Колір | Антрацит, Аппалачі, Бетон, Білий, Венге темний, Дуб сонома, Бетон темний, Бетон тефра, Дуб гранж пісочний, Дуб кверкус, Зелений димчастий, Кашемір |











































Відгуки
Відгуків немає, поки що.