| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 22 см |
| Глибина | 29 см |
| Ширина | 80 см |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Комплектація | Фурнітура для складання, Інструкція |
| Тип кріплення | Настінний |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Матеріал полиці | Ламіноване ДСП |
| Матеріал кріплення | Метал |
| Колір кріплення | Чорний, Білий |
| Кількість поличок | 1 |
| Виробник | Moreli |
| Країна-виробник | Україна |
Полиця настінна для книг та декору | стиль Лофт | ширина 80 см (XS28)
🔍













Тимчасово не виготовляється













1,462.00₴
Додаткові особливості
- Надійна упаковка
- Premium Quality
- Безпечні платежі
- Гарантія задоволення
- Гарантія повернення коштів
| Вага | 4 кг |
|---|---|
| Розміри | 80 × 29 × 22 см |
| Колір | Антрацит/К-чорний, Аппалачі/К-чорний, Білий/К-чорний, Венге темний/К-чорний, Дуб сонома/К-чорний, Антрацит/К-білий, Аппалачі/К-білий, Бетон/К-білий, Бетон/К-чорний, Білий/К-білий, Венге темний/К-білий, Дуб сонома/К-білий |
















Відгуки
Відгуків немає, поки що.