| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.3 кг |
| Висота | 30.2 см |
| Ширина | 30.2 см |
| Глибина | 15 см |
| Додаткові характеристики | Розмір полиць : 302*302*148 мм 252*252*148 мм 202*202*148 мм |
| Матеріал полиць | ЛДСП |
| Призначення | Універсальні |
| Комплектація | Фурнітура для складання, Інструкція |
| Поверхня | Матова |
| Застосування | Для CD дисків, На кухню, спальню, У вітальню, Для дитячої кімнати |
| Тип | Відкриті |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Виробник | Moreli |
















Відгуки
Відгуків немає, поки що.