| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 8 кг |
| Висота | 22 см |
| Глибина | 22 см |
| Ширина | 135.8 см |
| Матеріал полиць | ЛДСП |
| Призначення | Універсальні |
| Комплектація | Фурнітура для складання, Інструкція |
| Застосування | Для CD дисків, Для ікон, На кухню, спальню, У вітальню, Для дитячої кімнати |
| Тип полиці | Відкрита |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Виробник | Moreli |
Полиця для книг та декору від Moreli F-0015
1,587.00₴ – 1,746.00₴
Додаткові особливості
- Надійна упаковка
- Premium Quality
- Безпечні платежі
- Гарантія задоволення
- Гарантія повернення коштів
| Вага | 8 кг |
|---|---|
| Розміри | 22 × 22 × 135.8 см |
| Колір | Антрацит, Аппалачі, Бетон, Білий, Венге темний, Дуб сонома, Бетон темний, Бетон тефра, Дуб гранж пісочний, Дуб кверкус, Зелений димчастий, Кашемір |












































Відгуки
Відгуків немає, поки що.