| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 60 кг |
| Висота | 163.5 см |
| Глибина | 40 см |
| Ширина | 90 см |
| Кількість вантажних місць | 9 |
| Комплектація | Фурнітура для складання, Інструкція |
| Матеріал корпусу | Ламіноване ДСП |
| Матеріал фасаду | Ламіноване ДСП |
| Петлі з дотягувачем | Так |
| Ніжки | Металеві |
| Виробник | Moreli |
| Країна-виробник | Україна |
Стелаж для книг та декору на ніжках з двома дверцятами для дому від Moreli F-0006
5,855.00₴ – 6,441.00₴
Додаткові особливості
- Надійна упаковка
- Premium Quality
- Безпечні платежі
- Гарантія задоволення
- Гарантія повернення коштів
| Вага | 60 кг |
|---|---|
| Розміри | 90 × 40 × 163.4 см |
| Колір | Антрацит, Аппалачі, Бетон, Білий, Венге темний, Дуб сонома, Бетон темний, Бетон тефра, Дуб гранж пісочний, Дуб кверкус, Зелений димчастий, Кашемір |












































Світлана –
Замовляла стелаж.Все приїхало ціле, якісний, стильний, легкий у збірці,Дуже задоволена товаром.Рекомендую.