| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 78 кг |
| Висота | 210.7 см |
| Глибина | 59 см |
| Ширина | 93.2 см |
| Комплектація | Фурнітура для складання, Інструкція |
| Кількість дверцят | 2 |
| Матеріал корпусу | ЛДСП |
| Матеріал фасаду | ЛДСП |
| Призначення | Для передпокою, вітальні, спальні, дитячої |
| Спосіб комплектації | Серійний |
| Тип | Прямий (лінійний) |
| Петлі з дотягувачем | Так |
| Додаткові атрибути | |
| Виробник | Moreli |
| Країна виробник | Україна |
Розпашна шафа з трубою для одягу від Moreli F-0012
6,379.00₴ – 7,017.00₴
Додаткові особливості
- Надійна упаковка
- Premium Quality
- Безпечні платежі
- Гарантія задоволення
- Гарантія повернення коштів
| Вага | 78 кг |
|---|---|
| Розміри | 93.2 × 59 × 210.7 см |
| Колір | Антрацит, Аппалачі, Бетон, Білий, Венге темний, Дуб сонома, Бетон темний, Бетон тефра, Дуб гранж пісочний, Дуб кверкус, Зелений димчастий, Кашемір |












































Відгуки
Відгуків немає, поки що.