| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 56 кг |
| Висота | 218 см |
| Глибина | 52 см |
| Ширина | 60 см |
| Кількість дверей | 1 |
| Матеріал корпусу | ЛДСП |
| Матеріал фасаду | ЛДСП |
| Матеріал ніжок | Пластик |
| Призначення | Для прихожої, спальні, дитячої, вітальні |
| Петлі з дотягувачем | Так |
| Комплектація | Фурнітура для складання, Інструкція |
| Спосіб комплектації | Серійний |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Форма | Прямий (лінійний) |
| Додаткові атрибути | |
| Країна-виробник | Україна |
| Виробник | Moreli |
Шафа розпашна зі штангою для одягу у прихожу (ST0012)
4,179.00₴
Додаткові особливості
- Надійна упаковка
- Premium Quality
- Безпечні платежі
- Гарантія задоволення
- Гарантія повернення коштів
| Вага | 56 кг |
|---|---|
| Розміри | 60 × 52 × 220 см |
| Колір | Антрацит, Бетон, Білий, Венге темний, Дуб сонома |
























Відгуки
Відгуків немає, поки що.