| Габаритні розміри шафи | |
| Вага | 139 кг |
| Ширина шафи | 180 см |
| Глибина шафи | 52 см |
| Висота шафи | 220 см |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ЛДСП |
| Фасади | ЛДСП |
| Задня стінка | ДВП |
| Матеріал ніжок | Пластик |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Штанга для одягу | 1 |
| Полиця для білизни | 7 |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Повне висування скриньки | Ні |
| Основні | |
| Тип фасаду шафи | Розпашний |
| Форма фасаду | Прямий |
| Кількість стулок (дверей) | 3 |
| Наявність дзеркала | Не передбачено |
| Тип шафи | Лінійний (прямий) |
| Стан | Новий |
| Виробник | Moreli |
| Країна-виробник | Україна |
Шафа розпашна для одягу на три двері з трубою та полицями (ST0027)
10,092.00₴ – 11,101.00₴
Додаткові особливості
- Надійна упаковка
- Premium Quality
- Безпечні платежі
- Гарантія задоволення
- Гарантія повернення коштів
| Вага | 139.5 кг |
|---|---|
| Розміри | 180 × 52.4 × 220 см |
| Колір | Антрацит, Аппалачі, Бетон, Білий, Венге темний, Дуб сонома, Бетон темний, Бетон тефра, Дуб гранж пісочний, Дуб кверкус, Зелений димчастий, Кашемір |




































Відгуки
Відгуків немає, поки що.