| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 163 кг |
| Висота | 212.5 см |
| Глибина | 50 см |
| Ширина | 184 см |
| Комплектація | Фурнітура для складання, Інструкція |
| Кількість дверцят | 4 |
| Кількість шухляд | 1 |
| Кількість вантажних місць | 3 |
| Тип направляючих BLUM | Tandem Blumotion частковий висув |
| Матеріал корпусу | ЛДСП |
| Матеріал корпусу | ЛДСП |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Призначення | Для передпокою, вітальні, спальні, дитячої |
| Спосіб комплектації | Серійний |
| Тип | Прямий (лінійний) |
| Тип петлів BLUM | CLIP top BLUMOTION |
| Додаткові атрибути | |
| Виробник | Moreli |
| Країна-виробник | Україна |




























Відгуки
Відгуків немає, поки що.