| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.3 кг |
| Висота | 16.6 см |
| Глибина | 16.6 см |
| Ширина | 91.4 см |
| Матеріал полиць | ЛДСП |
| Призначення | Універсальні |
| Комплектація | Фурнітура для складання, Інструкція |
| Поверхня | Матова |
| Застосування | Для CD дисків, Для ікон, На кухню, спальню, У вітальню, Для дитячої кімнати |
| Тип | Відкриті |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Виробник | Moreli |
Полиця навісна для книг та декору на 4 вантажні місця (GT0031)
470.00₴
Додаткові особливості
- Надійна упаковка
- Premium Quality
- Безпечні платежі
- Гарантія задоволення
- Гарантія повернення коштів
| Вага | 5 кг |
|---|---|
| Розміри | 91.4 × 16 × 16 см |
| Колір | Бетон, Білий, Венге темний, Дуб сонома |
















Анастасія –
Поличка дуже сучасна та зручна, доставили швидко, легка у збірці. На стіні виглядає гарно.
Валерій (перевірений власник) –
Шикарна річ, доставка 👍