| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 10 см |
| Глибина | 15 см |
| Ширина | 60 см |
| Додаткові характеристики | Розмір полиць : 100*300*150 мм 100*450*150 мм 100*600*150 мм |
| Матеріал полиць | ДСП |
| Призначення | Універсальні |
| Комплектація | Фурнітура для складання, Інструкція |
| Поверхня | Матова |
| Застосування | Для картин, Для CD дисків, Для ікон, На кухню, спальню, У вітальню, Для дитячої кімнати |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Відкриті |
| Матеріал | ЛДСП |
| Стан | Новий |
| Виробник | Moreli |
| Країна-виробник | Україна |
Полиці навісні для книг та декору (GT0037)
447.00₴
Додаткові особливості
- Надійна упаковка
- Premium Quality
- Безпечні платежі
- Гарантія задоволення
- Гарантія повернення коштів
| Вага | 4 кг |
|---|---|
| Розміри | 60 × 15 × 10 см |
| Колір | Антрацит, Бетон, Білий, Венге темний, Дуб сонома |


















Ольга (перевірений власник) –
Швидко та якісно. Замовляли 3 комплекти)
Юлія (перевірений власник) –
Чудові полички, швидка доставка. Дуже дякую за сервіс і якість❤️
Анна –
Дякую. Магазин працює дуже оперативно. Полички прийшли дуже гарно упаковані. Все якісно оброблено. Виглядають як на фото. Дуже вдячна.
Оксана –
Дуже задоволена покупкою: полички якісно зроблені, монтуються без проблем, запаковано надійно. Дякую магазину за сервіс – швидко і професійно.