| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 12 кг |
| Висота | 85 см |
| Довжина | 112 см |
| Глубина | 25 см |
| Матеріал | ЛДСП |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | Настінний |
| Комплектація | Фурнітура для складання, Інструкція |
| Виробник | Moreli |
| Країна-виробник | Україна |
Полиця настінна для книг та декору | для вітальні (T10)
1,128.00₴
Додаткові особливості
- Надійна упаковка
- Premium Quality
- Безпечні платежі
- Гарантія задоволення
- Гарантія повернення коштів
| Вага | 12 кг |
|---|---|
| Розміри | 112 × 25 × 85 см |
| Колір | Антрацит, Бетон, Білий, Венге темний, Дуб сонома |




























Відгуки
Відгуків немає, поки що.