| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 55 кг |
| Висота | 217 см |
| Глибина | 37 см |
| Ширина | 68 см |
| Кількість вантажних місць | 11 |
| Комплектація | Фурнітура для складання, Інструкція |
| Матеріал корпусу | Ламіноване ДСП |
| Матеріал фасаду | Ламіноване ДСП |
| Матеріал ніжок | Пластик |
| Кількість дверцята | 1 |
| Петлі з дотягувачем | Так |
| Виробник | Moreli |
| Країна-виробник | Україна |
Стелаж з дверцятами для декору та книг PA0002
🔍











Тимчасово не виготовляється











4,237.00₴ – 4,661.00₴
Додаткові особливості
- Надійна упаковка
- Premium Quality
- Безпечні платежі
- Гарантія задоволення
- Гарантія повернення коштів
| Вага | 55 кг |
|---|---|
| Розміри | 68 × 37 × 217 см |
| Колір | Антрацит, Аппалачі, Білий, Аппалачі/бетон темний, Аппалачі/бетон тефра, Бетон темний, Бетон тефра, Білий/Бетон темний, Білий/Бетон тефра |














Відгуки
Відгуків немає, поки що.