| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 34.5 кг |
| Висота | 50.5 см |
| Глибина | 40 см |
| Ширина | 140 см |
| Вид | Тумба під телевізор |
| Кількість вантажних місць | 3 |
| Комплектація | Фурнітура для складання, Інструкція |
| Матеріал корпусу | Ламіноване ДСП |
| Матеріал фасаду | Ламіноване ДСП |
| Ніжки | Металеві |
| Кількість висувних ящиків | 1 |
| Кількість дверцят | 2 |
| Петлі з дотягувачем | Так |
| Направляючі | Телескопічні (кулькові) |
| Виробник | Moreli |
| Країна-виробник | Україна |
Тумба під телевізор з дверцятами та шухлядой F-0007 від Moreli Бетон Тефра
4,330.00₴ – 4,763.00₴
Додаткові особливості
- Надійна упаковка
- Premium Quality
- Безпечні платежі
- Гарантія задоволення
- Гарантія повернення коштів
| Вага | 34.5 кг |
|---|---|
| Розміри | 140 × 40 × 50.5 см |
| Колір | Антрацит, Аппалачі, Бетон, Білий, Венге темний, Дуб сонома, Бетон темний, Бетон тефра, Дуб гранж пісочний, Дуб кверкус, Зелений димчастий, Кашемір |














































Відгуки
Відгуків немає, поки що.