| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 15 |
| Висота | 18.6 см |
| Глибина | 31 см |
| Ширина | 100.1 см |
| Вид | Туалетний столик |
| Тип кріплення | Настінний |
| Комплектація | Фурнітура для складання, Інструкція |
| Матеріал корпусу | Ламіноване ДСП |
| Матеріал фасаду | Ламіноване ДСП |
| Кількість висувних ящиків | 2 |
| Тип направляючих | Телескопічні (кулькові) |
| Виробник | Moreli |
| Країна-виробник | Україна |
Стіл туалетний навісний з шухлядами для ванної (T226)
1,629.00₴
Додаткові особливості
- Надійна упаковка
- Premium Quality
- Безпечні платежі
- Гарантія задоволення
- Гарантія повернення коштів
| Вага | 15 кг |
|---|---|
| Розміри | 100.1 × 31 × 18 см |
| Колір | Антрацит, Аппалачі, Бетон, Білий, Венге темний, Дуб сонома |


















Відгуки
Відгуків немає, поки що.