| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 28.5 кг |
| Висота | 73.6 см |
| Глибина | 44 см |
| Ширина | 80.2 см |
| Комплектація | Фурнітура для складання, Інструкція |
| Кількість вантажних місць | 4 |
| Матеріал корпусу | ЛДСП |
| Матеріал фасаду | ЛДСП |
| Розміщення | У спальню, передпокій |
| Ніжки | Пластикові |
| Тип направляючих | Телескопічні (кулькові) |
| Петлі з дотягувачем | Так |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Виробник | Moreli |
Туалетний столик Moreli для ванної кімнати GT-0061
2,359.00₴
Додаткові особливості
- Надійна упаковка
- Premium Quality
- Безпечні платежі
- Гарантія задоволення
- Гарантія повернення коштів
| Вага | 28 кг |
|---|---|
| Розміри | 80.2 × 44 × 73.6 см |
| Колір | Бетон, Білий, Венге темний, Дуб сонома |












Відгуки
Відгуків немає, поки що.