| Вага | 30 кг |
| Висота | 78.2 см |
| Глибина | 50 см |
| Ширина | 90 см |
| Кількість вантажних місць | 2 |
| Матеріал корпусу | ЛДСП |
| Матеріал фасаду | ЛДСП |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Розміщення | У спальню, передпокій |
| Направляючі | Телескопічні (кулькові) |
| Комплектація | Фурнітура для складання, Інструкція |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Виробник | Moreli |
Туалетний, косметичний столик з шухлядою від Moreli F-0009
4,576.00₴ – 5,034.00₴
Додаткові особливості
- Надійна упаковка
- Premium Quality
- Безпечні платежі
- Гарантія задоволення
- Гарантія повернення коштів
| Вага | 30 кг |
|---|---|
| Розміри | 90 × 50 × 78.2 см |
| Колір | Антрацит, Аппалачі, Бетон, Білий, Венге темний, Дуб сонома, Бетон темний, Бетон тефра, Дуб гранж пісочний, Дуб кверкус, Зелений димчастий, Кашемір |












































Відгуки
Відгуків немає, поки що.