|
Габаритні розміри столу |
|
| Висота | 122.6 см |
| Глибина | 58.4 см |
| Довжина | 141.6 см |
|
Користувальницькі характеристики |
|
| Вага | 39 кг |
| Матеріал фасаду | ЛДСП |
| Матеріал корпусу | ЛДСП |
| Комплектація | Фурнітура для складання, Інструкція |
| Призначення | Для комп’ютера, ноутбуку, письма |
| Особливості | Полки для периферії, Надставка |
| Кількість шухляд | 1 |
| Тип направляючих | Телескопічні (кулькові) |
| Матеріал ніжок | Пластик |
| Країна-виробник | Україна |
| Виробник | Moreli |
Стіл комп’ютерний/письмовий з полицями та шухлядою (ST0005)
🔍



Тимчасово не виготовляється



3,134.00₴
Додаткові особливості
- Надійна упаковка
- Premium Quality
- Безпечні платежі
- Гарантія задоволення
- Гарантія повернення коштів
| Вага | 39 кг |
|---|---|
| Розміри | 145 × 51.6 × 111.6 см |
| Колір | Антрацит, Антрацит/білий, Бетон, Бетон/білий, Білий, Венге темний, Венге темний/білий, Дуб сонома, Дуб сонома/білий |







Відгуки
Відгуків немає, поки що.